Smakosze.pl
Okropne zachowanie kelnera

Canva / dragana991

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

25 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Pani Lucyna z pewnością nie podejrzewała, że kelner z nadmorskiej restauracji wyprosi ją z lokalu. Wszystko dlatego, że miała niewydepilowane nogi i pachy. Pracownik przybytku zachował się w bardzo nieelegancki sposób. Upokorzył kobietę przy innych klientach restauracji.

Przeważnie kelner kojarzy nam się z osobą, która podchodzi do innych ludzi z szacunkiem i kulturą. Niestety nie zawsze tak jest. Przekonała się o tym pani Lucyna, która odwiedziła jedną z restauracji ulokowanych nad Bałtykiem.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Nikt nie podejrzewał, że kelner zrobi coś takiego

Kelnerzy są poniekąd wizytówką restauracji. To właśnie oni mają kontakt z klientami, w związku z tym oczekuje się od nich nienagannego zachowania. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak kelnerzy otrzymali ogromny napiwek.

Pani Lucyna razem ze swoim mężem udała się do nadmorskiej restauracji. Początkowo nic nie wskazywało na to, że spotka ją tak przykre doświadczenie. Pobyt w lokalu gastronomicznym zmienił się w koszmar, kiedy podszedł do niej kelner.

- Wybrałam się z mężem do miejscowej smażalni ryb. W końcu będąc nad Bałtykiem smażona ryba to element obowiązkowy wypoczynku. Odwiedziliśmy jedną z kilku działających w pobliżu tawern. Chwilę po tym jak stanęliśmy przed tablicą przedstawiającą ofertę, podszedł do mnie jeden z pracowników. Powiedział, że w lokalu obowiązuje dress code i muszę opuścić tawernę. Gdy zapytałam, co jest nie tak w moim stroju usłyszałam, że nie chodzi o ubranie, lecz o moje owłosienie - zrelacjonowała pani Lucyna przytaczana przez portal Popularne.

Surówka w pysznej odsłonie

Przepis na lekko pikantną surówkę z kapusty pekińskiej

CZYTAJ DALEJ

Warto nadmienić, że pai Lucyna nie należy do zwolenniczek depilacji. Lubi swój naturalny wygląd, który jest w pełni akceptowany przez jej męża. Okazuje się, że kelner miał pewne obiekcje i postanowił się nimi podzielić w bardzo dosadny sposób.

Słowa kelnera mogą wywołać nie lada konsternację

- Młody mężczyzna głośno powiedział, że to, co mam pod pachami i na nogach jest obrzydliwe i że ludzie tacy jak ja odstraszają klientów. Zasugerował, że długie włosy nasiąkają potem i uwalniają smród, który jest bardziej uciążliwy dla otoczenia niż smażony olej - wyznała Pani Lucyna

Powiedział: „To pani nie wie, że taka sierść to siedlisko zarazków? My tu walczymy z pandemią, a pani roztacza wszędzie swoje zapachy spod pachy?” Było mi ogromnie wstyd, ponieważ wokół znajdowało się sporo osób i wszyscy dokładnie słyszeli wypowiedź chamskiego pracownika - opowiedziała pani Lucyna przytaczana przez portal Popularne.

Trzeba przyznać, że kelner zachował się wyjątkowo nieelegancki sposób. Zapewne nikt nie podejrzewałby, że w restauracji może dojść do takiego incydentu. Można go nawet określić, jako dyskryminację z powodu wyglądu. Jakiś czas temu wspominaliśmy również o nieuczciwych praktykach stosowanych przez restauracje.

Kelner zachował się w okropny sposób

Kelner zachował się w okropny sposób

Canva / MNstudio

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Popularne

Zapraszamy na nasz Instagram 

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ostre słowa dotyczące Kuchennych Rewolucji

Restauracje

Ostra reakcja kucharza na Kuchenne Rewolucje

Czytaj więcej >
Zestawy świąteczne Magdy Gessler zaskoczą ceną

Restauracje

Ile kosztują świąteczne specjały w delikatesach Magdy Gessler?

Czytaj więcej >
Kuchenne Rewolucje

Restauracje

Kuchenne Rewolucje żegnają zmarłą uczestniczkę programu

Czytaj więcej >
Ceny u Magdy Gessler są przytłaczające

Restauracje

Ile trzeba zapłacić za jedzenie w restauracji Magdy Gessler? Ceny zwalają z nóg

Czytaj więcej >
Ceny świątecznych wypieków u Magdy Gessler

Restauracje

Magda Gessler podnosi ceny świątecznych przysmaków

Czytaj więcej >
szef kuchni w pracy

Restauracje

Skandaliczna stawka dla kucharza w restauracji Nusr-Et

Czytaj więcej >