Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Szczere słowa Gessler na temat Wachowicz. Tego zupełnie nikt się nie spodziewał

Szczere słowa Gessler na temat Wachowicz. Tego zupełnie nikt się nie spodziewał

Magda Gessler o Ewie Wachowicz
IG/ ewawachowicz; magdgessler_official

Magda Gessler zaskoczyła ostatnio media swoją szczerą opinią na temat Ewa Wachowicz. Zapytana przez dziennikarzy co sądzi, o działalności Miss Polski zdradziła, że wcale nie jest zazdrosna. Jak to możliwe?

Gwiazda Kuchennych Rewolucji słynie z pełnych charakteru wystąpień przed kamerą. Kulinarne show jest wymagające, lecz wygląda na to, że za kulisami restauratorka jest nieco łagodniejsza. Dowodzą tego choćby słowa uznania kierowane do Wachowicz, której styl prowadzenia programów jest zgoła odmienny.

Magda Gessler szczerze o działalności Ewy Wachowicz

Wyznanie restauratorki zaskoczyło chyba wszystkich. Zarówno Gessler, jak i Wachowicz są doświadczonymi restauratorkami, a na ich koncie są liczne występy przed kamerą w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych. Spodziewać można by się między nimi rywalizacji. Tymczasem słowa Gessler wręcz zaprzeczają tej teorii:

Bardzo ją cenię i każdy robi swoje. Nie jestem osobą zazdrosną, tylko cieszę się z sukcesów innych i bardzo się przyjaźnię z tymi, którzy budują – powiedziała o Wachowicz w wywiadzie dla Faktu.

Dla Miss Polski są to z pewnością ważne słowa. Uznanie od osób z branży jest wysoce wartościowe.

Gessler odpowiada na miłe słowa od Wachowicz

Szczera opinia Gessler nie jest przypadkowa. Choć trudno w niej doszukiwać się ukrytych intencji, restauratorka podzieliła się nią z mediami, po tym, jak Wachowicz wyznała, co sądzi o Kuchennych Rewolucjach:

Podziwiam Magdę za to, co robi, bo do tego trzeba mieć charyzmę, osobowość i siłę przebicia, żeby poradzić sobie z takim formatem — zdradziła właścicielka Zalipianek w rozmowie z Faktem.

Z pewnością bycie Magdą Gessler proste nie jest. Podobnie zresztą jak prowadzenie programu z takim wdziękiem jak robi to Ewa Wachowicz.

Na naszej stronie znajdziecie przepisy obu restauratorek. Szczególnie polecamy patent Wachowicz na rosół z piekarnika oraz aromatyczną marynatę do żeberek autorstwa Gessler.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: fakt.pl