Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Dino kompletnie powariowali, zaczęło się dziś. Takich okazji dawno nie widzieliśmy
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 21.05.2024 17:37

W Dino kompletnie powariowali, zaczęło się dziś. Takich okazji dawno nie widzieliśmy

Dino
Fot. Wikimedia Commons/WrS.tm.pl, domena publiczna

Dino kusi swoich klientów atrakcyjnymi cenami wielu produktów spożywczych. Są wśród nich słodkie niespodzianki dla Mam na Dzień Matki. Warto iść na zakupy i zaopatrzyć się również w inne, tańsze artykuły spożywcze w Dino. 

Dzień Matki już niedługo

Dino w swojej najnowszej gazetce informuje o rozmaitych produktach spożywczych, które można teraz kupić w promocyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę na bombonierkę Merci, którą w Dino kupimy za 12,99 zł. Tyle zapłacimy przy zakupie dwóch sztuk. Cena jednego opakowania czekoladek bez promocji to 19,99 zł.

Na Dzień Matki przyda się czekolada biała Coconut& Pineapple. Teraz kupimy ja za 8,99 zł, a wcześniej trzeba było zapłacić o złotówkę więcej. W Dino kupimy też czekolady Wedel. Przy zakupie dwóch za każdą czekoladę zapłacimy 3,59 zł. Warto też zwrócić uwagę na czekoladę mleczną Terravita, 225 g. Na Dzień Matki kupimy ją za 6,99 zł. Wcześniej kosztowała 8,99 zł.

czekoladki
Fot. Canva/congerdesign
Eksperci alarmują: wkrótce czekolada będzie znacznie droższa. Trzeba robić zapasy

Coś słodkiego dla każdej Mamy

Dino oferuje też inne słodycze na Dzień Matki w atrakcyjnych cenach. Jeśli kupimy bombonierkę Alpejskie Mleczko, to za każde opakowanie zapłacimy 10,99 zł. Cena pojedynczego opakowania bez promocji to 15,99 zł. Również warto zaopatrzyć się w bombonierkę Marc de Champagne.

Zapłacimy za nią 6,99 zł, a wcześniej produkt kosztował 8,99 zł. Dino sprzedaje też taniej bombonierki Jutrzenki. Teraz za owoce w czekoladzie zapłacimy 19,99 zł. Wcześniej bombonierki kosztowały 21,99 zł. 

Co warto jeszcze kupić w Dino?

W Dino kupimy też pomidory w cenie 5,99 zł. To o 37% taniej jak wcześniej. Cena regularna tych warzyw to 9,49 zł/kg. Przyda się też woda mineralna podczas upałów. Teraz za 6 sztuk Rodowitej z Roztocza zapłacimy 1,39 zł. Cena butelki wody bez promocji to 1,99 zł. 

Natomiast mąką pszenna tortowa, Babcia Hania sprzedawana jest w promocji 2+1 gratis. Cena za jedno opakowanie to 1,92 zł. W Dino kupimy też olej słonecznikowy Złote Łany. Przy zakupie dwóch sztuk zapłacimy za jedną butelkę oleju 5,69 zł. Pisaliśmy o tym, co zrobić, by mięso w gulaszu było miękkie i kruche. Radziliśmy, jak przyrządzić cukinię w indyjskim stylu. 

olej
Fot. Canva/sergheyryzhov

Źródło: marketdino.pl