Smakosze.pl
EN 01456548 0011

Marek BAZAK/East News

Wyjątkowa akcja Biedronki

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów i zdecydowała się na wprowadzenie kolejnej promocji. Tym razem klienci kupując 20 wybranych piw, dwie otrzymują za darmo. Co więcej, aby skorzystać z akcji, wcale nie trzeba posiadać karty Moja Biedronka.

Biedronka jest jednym z najczęściej wybieranych sklepów w Polsce - dzięki licznym akcjom rabatowym zdołała zebrać tysiące wiernych klientów, na co dzień korzystających z jej placówek.

Jeśli jednak nie jesteś przekonany co do robienia zakupów w portugalskiej sieci dyskontów, promocja, która obowiązuje od poniedziałku 5 lipca może całkowicie odmienić twoje podejście.

Dalsza część artykułu pod nagraniem:

Biedronka rozdaje piwa

Cała akcja ma zachęcić konsumentów do oddawania zwrotnych butelek wykonanych ze szkła. W taki sposób Biedronka stara się dbać o środowisko naturalne, które jest już w znacznym stopniu zniszczone.

Projekt bez tytułu - 2021-07-05T134654.524

Ekspresowe placki ziemniaczane bez tarki

CZYTAJ DALEJ

Kupując 18 wybranych rodzajów piwa, takich jak piwo Warka Jasne Pełne 500 ml, Namysłów 50 ml, Kasztelan Niepasteryzowane 500 ml oraz Harnaś 500 ml, dwie kolejne butelki są całkowicie za darmo.

Szczegóły promocji i szansa na dodatkowe pieniądze

- Przy zakupie 20 produktów, rabat o wartości dwóch najtańszych zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie produkty - napisano na stronie sieci wyjaśniającej założenia akcji promocyjnej

Dodatkowo firma przypomina, że kaucja od każdej powyższej butelki wynosi 50 groszy, dlatego oddając je, klienci mogą zarobić. Warto jednak pamiętać, że sprzedawca może odmówić przyjęcia brudnych, uszkodzonych i pozbawionych etykiety butelek

Inne promocje Biedronki

Poza piwami, dla klientów posiadających kartę lojalnościową Moja Biedronka, w sklepach sieci można kupić 2 opakowania masła ekstra Polskie Mlekovita o wadze 200 g za 3,49 zł od sztuki.

Poza masłem, rabatem objęta została również kawa Jacobs Kronung. Półkilogramowe opakowanie przecenione zostało z 19,99 zł do 14,49 zł, a więc obniżka wynosi aż 27 proc.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia - 3-letnie dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych. Ten tekst poświęcony został sokowi ze świeżego buraka oraz jego prozdrowotnym właściwościom.

obraz 2021-07-05 171556

Źródło: biedronka.pl

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl; biznes.radiozet.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >