Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Doda je łyżkę majonezu dziennie. Dietetyk nie gryzł się w język, wypalił co o tym myśli
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 24.04.2023 17:04

Doda je łyżkę majonezu dziennie. Dietetyk nie gryzł się w język, wypalił co o tym myśli

majonez w diecie Dody
ARKADIUSZ ZIOLEK / East News ; Instagram @dodaqueen ; screen z filmu na kanale YouTube @Michal_Wrzosek

Doda podzieliła się niedawno zdumiewającym wyznaniem. W jej diecie stale gości tłusty sos, czyli majonez. Celebrytka zdradziła, że 1 łyżka dziennie potrafi skutecznie poprawić jej humor. Popularny w internecie dietetyk ochoczo rozgrzeszył ten niecodzienny nawyk żywieniowy.

 

Majonez w diecie Dody- dietetyk komentuje

Majonez nie słynie ze swoich dietetycznych właściwości. Jak, spożywając go dzień w dzień, można zachować zdrową i szczupłą sylwetkę? Sposób na to najwyraźniej znalazła Doda (której powyższe zdjęcie pochodzi z jej oficjalnego konta na Instagramie). Dietetyk Michał Wrzosek wyjaśnił, czemu regularne spożywanie tego specjału nie wpływa niekorzystnie na figurę artystki. 

Zbadali truskawki pod mikroskopem. Wniosek mógł być tylko jeden

Wyznanie Dody odnośnie majonezu zaskoczyło dietetyka

Dorota Rabczewska od lat cieszy się imponującą figurą. Kilogramów jej nie przybywa mimo upływającego czasu. Jak to możliwe, że może sobie pozwolić przy tym na regularne spożywanie majonezu? Sos ten znany jest przecież ze swojej kaloryczności.

Ja kocham majonez. Uważam, że to jest coś, co potrafi rozchmurzyć każdy dzień.

-wyznała piosenkarka.

Po chwili dodała, ze dla dobrego humoru podjada 1 łyżkę sosu w ciągu dnia. Sprawą postanowił zainteresować się jeden z dietetyków klinicznych.

Michał Wrzosek, który w internecie chętnie dzieli się poradami na temat jedzenia, podszedł do wyznania Dody nad wyraz entuzjastycznie. Można wręcz powiedzieć, że pochwalił deklarację piosenkarki. Jak to zatem możliwe, że ekspert do spraw żywienia dopinguje zjadaniu majonezu, a znana z doskonałej figury kobieta może go bez wyrzutów sumienia pałaszować? Finał tej historii jest zaskakujący.

Dietetyk chwali Dodę za nawyki żywieniowe

Michał Wrzosek na wstępie swojej wypowiedzi zdecydowanie pochwalił celebrytkę. W jej wyznaniu dostrzegł niezaprzeczalny pozytyw. W końcu znani i lubiani ludzie odchodzą od promowania drakońskich diet, detoksów i wyczerpujących głodówek. Jak widać do sukcesu może prowadzić inna droga.

Doda w swojej diecie zrezygnowała z czerwonego mięsa. Od 15 lat nie spożywa także cukru. Jeśli dodać do tego abstynencję od alkoholu, to mamy sprawdzony przepis na zachowanie zdrowej figury.

Co zatem trafia na talerz piosenkarki? Rabczewska zjada ryby, orzechy, nie stroni też od warzyw. Do tego dochodzi wypijanie dużej ilości wody. Przy tak ułożonym jadłospisie nawet 1 łyżka majonezu dziennie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić. Przepis na domowy majonez Dody od pewnego czasu możecie znaleźć na naszej stronie. Gwiazda telewizji zrzuciła wagę za pomocą specjalistycznej diety.

Źródło: YouTube @Michal_Wrzosek