Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Dieta > Lewandowska zdradziła sekret swojej figury. Rygorystyczne zasady i specjalne „okienko"
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 16.05.2024 18:13

Lewandowska zdradziła sekret swojej figury. Rygorystyczne zasady i specjalne „okienko"

dieta Lewandowska
Fot. Canva/LiciaR, Instagram/annalewandowska

Anna Lewandowska zdradziła, co robi, aby utrzymać tak doskonałą sylwetkę. Jej dieta jest bardzo rygorystyczna, ale jak widać, przynosi efekty. Dowiedz się, co zrobić, aby wyglądać jak znana sportsmenka. Czy gotowa jesteś na podobne poświecenie?

Anna Lewandowska zachwyca

Żona polskiego piłkarza - Roberta Lewandowskiego, od lat zachwyca doskonałą sylwetką oraz wyglądem. Trudno się nie dziwić, bo Anna Lewandowska w przeszłości trenowała karate, a obecnie jest sportsmenką i trenerką personalną. Sport i aktywność fizyczna nie jest, więc jej obca. 

Sama celebrytka przyznała niedawno, że za jej wygląd oprócz treningu odpowiada także dieta. Zdradziła jej sekret, ale zaznaczyła, że zasady są bardzo rygorystyczne. Poniżej przedstawię ci jej tajemnicę. 

plan diety.jpg
Fot. Canva/Syda Productions
Mieszam jajko z solą i kwaśną śmietaną. Nikt nie wierzy, co z tego wychodzi

Lewandowska zdradziła swój sekret

Anna Lewandowska o swojej diecie poinformowała na Instagramie, odpowiadając jednej z uczestniczek na pytanie z tej tematyki. Jej sekretna dieta opiera się na harmonogramie żywienia. Jest to tak zwane okienko żywieniowe, w którym Lewandowska spożywa posiłki. 

Celebrytka zjada trzy posiłki dziennie oraz przekąskę. Jak widać ta dieta i ten sposób odżywania jest bardzo skuteczny, a w dodatku nieskomplikowany. Nie wystarczy jednak przestrzegać godzin konsumpcji. Ważna jest także ilość przyjmowanych kalorii.

Dieta oparta o kalorie

Aby dieta z zastosowaniem okienka żywieniowego miała sens i była skuteczna, musi opierać się na kaloriach. Odpowiednio wyliczone i stosowane sprawią, że w łatwy sposób utrzymasz idealną sylwetkę. 

Lewandowska zdradziła, że jej dieta składa się z 1700 kalorii. Wydaje się niedużo, ale jak widać działa i co najważniejsze da się w ten sposób funkcjonować. Wypróbuj ten sposób i zobacz, jak szybko osiągniesz efekty. 

Taka botwinka jest nie tylko pyszna, ale też zdrowa. Ta uniwersalna surówka bije na głowę wszystkie inne.

dieta leawndowska.jpg
Fot. Canva/Vanessa Loring