Smakosze.pl
Kamil Glik i złoty stek

AFP/EAST NEWS; YouTube / Salt Bae & Czn Burak

Polski piłkarz zajada się kultowym, złotym stekiem

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

EURO 2020 dla polskiej reprezentacji dobiegło końca. Kamil Glik udał się na wakacje w Grecji. Odwiedził tam niezwykle luksusową restaurację Nusr-Et Steakhouse. Piłkarz miał okazję spróbować słynnego złotego steka przygotowywanego przez samego Salt Bae. Przysmak kosztował około 1100 złotych.

Nie da się ukryć, że złoty stek kojarzy się z luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Okazuje się, że Kamil Glik zalicza się do tego grona. Żona piłkarza opublikowała na swoim Instagramie relację z pobytu w restauracji Nusr-Et Steakhouse.

Kamil Glik pokusił się na złoty stek

Podczas EURO 2020 fani polskiej reprezentacji nie mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia. Wszystko dlatego, że bardzo szybko pożegnaliśmy się z uczestnictwem w turnieju. Piłkarze zbierają teraz siły na nowy sezon. Kamil Glik razem ze swoją żoną postanowił wybrać się na wakacje na greckiej wyspie Mykonos.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o przepisie na przekąskę, która idealnie sprawdza się podczas wieczorów z meczami piłki nożnej. Dziś przyjrzymy się niecodziennemu specjałowi, na który pokusił się Kamil Glik.

Z pewnością każdy zasługuje na wakacyjny odpoczynek. Kamil Glik nie jest tutaj wyjątkiem. Piłkarz razem z żoną spędza wolne dni na wyspie Mykonos. Marta Glik na swoim Instagramie zamieściła relacje, które wskazują, że para udała się na kolację do restauracji Nusr-Et Steakhouse.

Smalec z dodatkami

Domowy smalec - jak zrobić i z czym podawać?

CZYTAJ DALEJ

Sieć Nusr-Et Steakhouse słynie z serwowania wytwornych mięsnych dań. Najbardziej kultową pozycją w karcie jest złoty stek. Kamil Glik i jego żona mieli okazję skosztować tego specjału. Okazuje się, że kosztuje on fortunę.

Złoty stek serwowany przez mistrza

Złoty stek serwowany przez mistrza

(Instagram / @martaglik)

Ogromne pieniądze za złoty stek

Mało kto spodziewałby się, że za stek można zapłacić aż 240 euro, które jest równowartością 1100 złotych. Jednak właśnie tyle kosztuje przysmak pokryty 24-karatowym złotem. Pokroił go sam Salt Bae. Już wcześniej wspominaliśmy o youtuberach, którzy odwiedzili jego restaurację.

Na zjedzenie posiłku w Nusr-Et Steakhouse trzeba długo czekać. Lokale przeważnie są pełne klientów. Wszystko za sprawą niecodziennego sposobu serwowania dań, które czasem krojone są przez szefa kuchni, posługującego się pseudonimem Salt Bae.

Mięsne specjały z Nusr-Et Steakhouse nie bez powodu zyskały status kultowych. Zalicza się je do jednych z najlepszych na całym świecie. Oprócz steków można dostać tam również burgery oraz owoce morza.

Złoty stek z pewnością można uznać za nie lada pokusę dla wielbicieli dobrych mięs. Jednak przeciętny smakosz musi raczej obejść się smakiem. Mało kto może sobie pozwolić na tak duże wydatki na kulinarne przyjemności. Sposób przyrządzania steku można zobaczyć na nagraniu opublikowanym na YouTube na kanale Salt Bae & Czn Burak. Właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie złotego specjału.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Onet; Visit Dubaj

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >