Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler przesadziła w Kuchennych Rewolucjach? „Wyżywała się w chamski i prostacki sposób"
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 28.04.2024 18:42

Gessler przesadziła w Kuchennych Rewolucjach? „Wyżywała się w chamski i prostacki sposób"

None

Ostatni odcinek Kuchennych Rewolucji zakończył się sporym skandalem. Głos zabrała właścicielka restauracji i wyjaśniła, jak było naprawdę. Magda Gessler miała przyjść z nastawieniem, że ta rewolucja się nie uda. To jednak nie jedyne zarzuty w stronę celebrytki.

Nieudane Kuchenne Rewolucje

Po ostatnim wyemitowanym odcinku Kuchennych Rewolucji pojawiły się spore kontrowersje. Chodzi o odcinek, w którym wystąpiła łódzka restauracja Świńskie Sprawki. Magda Gessler od samego początku napotkała spore problemy.

Nie chodziło tylko o potrawy, czy źle skonstruowane menu, ale też o personel. Okazało się bowiem, że kucharz często był pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie miarka się przebrała i znana restauratorka postanowiła przerwać program. Nie doszło nawet do kolacji, która kończy rewolucję. 

rest auracja.jpg
Fot. Canva/Iulian Mihailescu's Images
Kroję główkę kapusty i zalewam tą masą. Znajomi błagają mnie o ten przepis na kolację

Właścicielka restauracji o Magdzie Gessler

Po emisji odcinka głos zabrała właścicielka. Z jej perspektywy wyglądało to zupełnie inaczej. Pod adresem Magdy Gessler padły mocne słowa, a w dodatku prowadząca łódzką restaurację zdradziła kulisy powstawania programu. 

Od wejścia do naszej restauracji się na nas wyżywała w chamski i prostacki sposób. Zresztą dostaliśmy informację, że od wejścia miała nas położyć. Pani Magda od samego początku restauracje spisała na straty, bo jak stwierdziła "nie miała humoru" - skarżyła się właścicielka. 

To, co mówi właścicielka, jest nie tylko zaskakujące, ale też zadziwiające. To nie ona bowiem zgłosiła restaurację do programu. Stacja TVN sama postanowiła im pomóc, przygotowując program z ich udziałem.

My się nie prosiliśmy o udział w programie, tylko prosiła nas stacja TVN, po tym, jak wygraliśmy pilot do programu Para do gara - wyjaśniła, nie kryjąc zdumienia właścicielka. 

Problemy nie tylko z menu

Po kilku tygodniach od przerwania rewolucji Magda Gessler postanowiła wrócić do Łodzi i ponownie odwiedzić restaurację. Niestety zastała zamknięte drzwi. Okazało się, że w tle istniał także konflikt z właścicielem budynku, w którym znajdował się lokal.

Cztery dni przed powrotem pani Magdy, właściciel lokalu zażądał kwoty, która mu się nie należała. W związku z tym, że nie był to pierwszy raz, postanowiłam nie ulec. Plan był taki, że mieliśmy przenieść się w inne miejsce i nadal jest to możliwe. Niestety nie możemy odzyskać całego sprzętu, który został w restauracji - tłumaczyła rozżalona właścicielka. 

To, o czym mówi właścicielka, nie wynikało z przedstawionego w odcinku materiale. Nie umożliwiono także właścicielce wytłumaczenia całej sytuacji. Na szczęście mogła zrobić to po emisji programu, który jak widać, nie zawsze jest tak klarowny i przejrzysty, jak gwarantuje choćby nazwisko znanej i wciąż cenionej Magdy Gessler. A jakie wy macie zdanie na ten temat?

Sprawdź przepis na wiosnę ciasto oraz dowiedz się, co zapowiedział Tomasz Strzelczyk

menu.jpg
Fot. Canva/Darren Baker