Pyszne naleśniki, którymi oczarujesz każdego
fot. Materiały Partnerskie

Jak oczarować naleśnikami swojego chłopaka?

Każda z nas wie najlepiej, że podróż do serca mężczyzny wiedzie przez jego żołądek. Jeżeli więc chcesz oczarować swego chłopaka czymś innym niż uroda, czy intelekt, a przy okazji poznać kilka fajnych tipów odnośnie pysznych naleśników i patelni do naleśników – to zapraszamy do lektury!

Jak oczarować mężczyznę swoimi naleśnikami?

Zacznijmy od tego, że większość mężczyzn jest nieporadna w kuchni. Przyrządzenie naleśników, czy jakiegokolwiek innego dania to dla nich droga przez mękę. Można więc z całą pewnością powiedzieć, że rzeczą która najlepiej wychodzi im podczas gotowania – jest herbata. Co oni by bez nas zrobili?

Warto więc zauważyć, że skoro ich umiejętności pracy w kuchni są tak nikłe – to niewiele potrzeba nam do kompletnego i zupełnego oczarowania ich naszymi kuchennymi wyrobami. Z takiego właśnie założenie wyjdziemy przedstawiając nasze propozycje oczarowania ich naszymi naleśnikami.

Smażcie naleśniki na patelni – we dwoje

Ale nie tak szybko… Niech on też pracuje robiąc razem z tobą wspomniane naleśniki. Nie może być przecież tak, że on siedzieć będzie na kanapie oglądając telewizję, kiedy Ty zasuwać będziesz w kuchni? Zamiast tego zaproponuj mu układ: robicie razem naleśniki, a później razem je spożywacie... Podzielcie się obowiązkami. Niech na przykład on nagrzewa patelnię specjalnie przeznaczoną do smażenia naleśników, a Ty mieszaj w tym czasie ciasto – tak aby uzyskać płynną konsystencję.

Patelnia granitowa do naleśników TOPFANN 26 cm

Patelnia granitowa do naleśników TOPFANN 26 cm; Źródło: Prymus AGD

Propozycje naleśników na romantyczny wieczór

Oto kilka propozycji naleśników, którymi możemy oczarować i rozkochać w sobie do szaleństwa naszego mężczyznę.

  • Tradycyjne naleśniki – to najbardziej podstawowa ich wersja. Zjeść ją możemy z białym serem, lub dżemem. Zawijamy je i polewamy śmietaną. Dla ozdoby możemy posypać je cukrem pudrem i owocami.

  • Naleśniki po amerykańsku – jeśli chcesz poczuć się ze swoim mężczyzną jak w Ameryce – wybierz grube i o niewielkiej średnicy – naleśniki w stylu amerykańskim. Przyda Ci się tu specjalna patelnia do naleśników. Przykładem doskonałego wyboru byłaby tu: patelnia granitowa do naleśników TOPFANN 26 cm, którą nabyć można w sklepie internetowym Prymus AGD.

  • Naleśniki weneckie – to włoski specjał, który jadany jest w Perle Adriatyku – od setek lat. Naleśniki takie posypujemy włoskim serem gorgonzolą, dodajemy lombardzką konfiturę jabłkowo-cynamonową la strudla. Spożywamy koniecznie z czerwonym, wytrawnym i cierpkim winem.

  • Naleśniki wytrawne – możemy robić je w wielu wersjach, jak choćby ta ze szpinakiem, zapiekanym żółtym serem, czy nawet kebabem w środku. Ciasto nie może jednak być słodkie.

Podsumowanie

Jak więc same widzimy: jeżeli chcemy usidlić naszego chłopaka na dłużej – w wielu przypadkach konieczne okaże się przygotowanie mu dobrych posiłków. Naleśniki wydają się tu być najwłaściwszym wyborem – a to dlatego, że prosto się je robi, a przy okazji możemy je ładnie ozdobić. Warto jednak, żeby każda z nas miała asa w swym rękawie. Asem tym będzie oczywiście specjalna patelnia do naleśników, która w walny sposób ułatwi nam zadanie. Koniecznie pamiętać musimy jednak, aby kupować ją wyłącznie w dobrych sklepach internetowych – jak choćby wspomniany już wcześniej Prymus AGD.

Artykuł Sponsorowany

Następny artykuł