Smakosze.pl
wegetariańskiego deluxe (5)

ready made, Pexels

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

20 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Wegetarianka wybrała się do McDonald's i zamówiła zestaw deluxe w wersji wegetariańskiej - gdy zabrała się do jedzenia, szybko poczuła, że coś jest nie tak. Okazało się, że pracownicy pomylili jej zamówienie i dostała kurczaka. Natychmiast poczuła się chora, zaczęła płakać i wymiotować.

McDonald's nie jest lokalem, który jako pierwszy przychodzi na myśl, gdy chcemy zjeść coś wegetariańskiego. Sieć znana jest z hamburgerów, nuggetsów oraz legendarnej już kanapki Big-Mac.

Czasem można mieć problem ze znalezieniem restauracji odpowiadającej gustom czy przyzwyczajeniom kulinarnym, więc trzeba sobie radzić. Prawdopodobnie w takiej sytuacji była pewna wegetarianka, która z braku innej możliwości, musiała zjeść posiłek w McDonald's.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Wegetarianka przez przypadek zjadła mięso

Wydarzenie miało miejsce w Edynburgu, który mieści się na terenie Wielkiej Brytanii. Charlotte Sunshine 8 czerwca zamówiła w McDonald's zestaw wegetariański. Niestety zamiast niego pracownicy podali jej kanapkę z kurczakiem.

- Kiedy nagle dowiedziałam się, że to kurczak, w ciągu kilku minut zaczęłam się czuć naprawdę chora. Natychmiast rozpłakałam się i byłam fizycznie chora - napisała w mediach społecznościowych Charlotte Sunshine.

rosół

Co warto dodać do rosołu, by podkręcić jego smak?

CZYTAJ DALEJ

Choć kobieta zarzeka się, że nigdy w całym swoim życiu nie zjadła mięsa, szybko rozpoznała, że w jej kanapce jest coś nie tak. Po przełknięciu postanowiła zmusić się do wymiotów, aby pozbyć się ze swojego ciała mięsa z kurczaka.

Sunshine zażądała przeprosin od firmy

Wściekła wegetarianka napisała na Twitterze do McDonald's wiadomość, w której zażądała oficjalnych przeprosin. Całość argumentowała możliwością hospitalizacji, gdyby była uczulona na mięso.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule pokazujemy jak wykorzystać pestki po czereśniach, jako remedium na bolące stawy. Ten tekst wyjaśnia, czy można pić kawę w trakcie dużych upałów.

Dodała także, że jej przekonania są równie ważne co wyznanie, dlatego uważa, że obsługa tejże restauracji wykazała się wyjątkową niekompetencją. Dopiero po dwóch dniach od zjedzenia kurczaka przestała czuć ból brzucha.

Sieć szybko przeprosiła kobietę i wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że pomylenie zamówienia i podanie mięsa zamiast wegetariańskiego zamiennika, jest niedopuszczalne. Restauracja wdrożyła procedury, które mają na celu zmniejszyć ryzyko wydawania niedokładnych zamówień.

wegetariańskiego deluxe

Źródło: Luis Rosero, Pexels


Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: popularne.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >
Kelnerka uratowała dziecko

Restauracje

Bohaterskie zachowanie kelnerki w restauracji

Czytaj więcej >