Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Porady > Weź ziemniaki i włóż do plastikowej torebki. Po 7 minutach przetrzesz oczy ze zdumienia, co za patent
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 27.12.2023 20:32

Weź ziemniaki i włóż do plastikowej torebki. Po 7 minutach przetrzesz oczy ze zdumienia, co za patent

ziemniaki
YouTube/@WebspoonWorld

Ziemniaki często goszczą w naszej kuchni. Są smacznym dodatkiem do obiadu i składnikiem różnych dań. Warto wykorzystać pewien przydatny patent na ziemniaki w swojej kuchni. Po upływie 7 minut będziecie bardzo zaskoczeni. 

Ziemniaki w naszej kuchni

Ziemniaki chętnie jadamy nie tylko jako dodatek do mięsnych dań obiadowych. Robimy z nich frytki, kopytka i kluski.  Dodajemy do zapiekanek, przyrządzamy z ziemniaków krokiety, smażymy i pieczemy. Ziemniaki dostarczają nam witaminy C i witamin z grupy B. 

Oprócz tego bogate są w potas, który obniża ciśnienie krwi. Zawierają też magnez, który jest budulcem kości. Łagodzi on stres i przemęczenie oraz poprawia przemianę materii. Ziemniaki są doskonałym źródłem energii i białka. Jednak jeśli gotujemy ziemniaki, to musimy poświęcić temu trochę czasu. Zazwyczaj jest to 20 minut. Dzięki pewnemu patentowi, ten czas możemy skrócić. 

ziemniaki
YouTube/@WebspoonWorld
Nigdy nie wyrzucam resztek świątecznych ciast. Robię z nich bajaderki na Sylwestra, smakują jak z cukierni

Weź ziemniaki i włóż do plastikowej torebki

Gotowanie ziemniaków wymaga czasu, jeśli jednak weźmiemy ziemniaki, włożymy je do plastikowej torebki i zawiążemy, to ten czas możemy skrócić. Należy plastikową torebką z ziemniakami ponakłuwać widelcem, by powstały w niej dziurki. Potem wkładamy ją do mikrofalówki na 7 minut.

Co się wydarzy po upływie tak krótkiego czasu? Ziemniaki będą ugotowane. Od razu możemy wykorzystać je np. do obiadu. Ten patent sprawia, że czas gotowania znacząco się skraca. Teraz nie potrzebujemy 20 minut, a zaledwie 7. Warto wypróbować ten patent w swojej kuchni. 

Ułatwiaj sobie życie w kuchni

Jeśli zależy ci na czasie lub po prostu go nie masz, a chcesz ugotować ziemniaki, to patent z torebką plastikową i mikrofalówką jest w sam raz dla ciebie. Szybko uzyskasz pyszny dodatek do obiadu lub do sałatek. To prosty sposób, z którym każdy poradzi sobie w kuchni. Warto ułatwiać sobie życie w kuchni, a to jeden ze sposobów na to.

Dzięki temu sprytnemu patentowi gotowanie ziemniaków zajmie jedynie 7 minut. To rekordowo szybki czas, a efekt doskonały. Warunkiem jest posiadanie mikrofalówki, do tego torebka plastikowa, zrobienie w niej dziurek i oczywiście ziemniaki. Te ugotujesz błyskawicznie. Pisaliśmy o tym, jak ugotować bigos w 30 minut. Radziliśmy też, jak szybko wyfiletować karpia. 

ziemniaki
YouTube/@WebspoonWorld

Źródło: YouTube/@WebspoonWorld