Smakosze.pl
EN 01459008 0042 (1)

Marek BAZAK/East News

Biedronka opanowuje polskie plaże

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka zdecydowała się ponownie zorganizować niesamowitą akcję "biedronkobusów" nad polskim morze. Za ich pomocą klienci będą mogli jeździć bezpośrednio od sklepu do plaży w Łebie. Co więcej, przy niektórych sklepach wystawione zostaną namioty ze świeżymi warzywami i owocami do kupienia bez konieczności wchodzenia do środka placówek.

Biedronka jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci sklepów w Polsce, dlatego nic dziwnego, że oferuje wyjątkowe rozwiązania i oferty. Jedna z nich przyciąga jednak bardzo dużą uwagę wszystkich klientów.

Problem z dojazdami ma wielu konsumentów, a największe trudności mają turyści, którzy nie chcą wszędzie jeździć samochodem. Dlatego autobusy portugalskiej sieci mogą być doskonałą alternatywą.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Biedronka wozi klientów do sklepów

"Biedronkobus", jak nazwany został autobus sieci Biedronka, funkcjonuje w Łebie już od 28 czerwca, a założenia jego pracy są banalnie proste. Klienci mogą dzięki niemu dojechać bezpośrednio ze sklepu na plażę.

Pierwszy autobus startuje o godzinie 15 i jeździ co pół godziny. Spod Biedronki jedzie w kierunku ulicy Nadmorskiej w Łebie. Ostatni kurs wyjeżdża o godzinie 19, a klienci muszą zapłacić za przejazd jedynie złotówkę.

Truskawki w wodzie z solą

Skutki moczenia truskawek w wodzie z solą

CZYTAJ DALEJ

Warzywniaki przed sklepami

W celu ułatwienia robienia zakupów, przed niektórymi sklepami Biedronki w kilku nadmorskich miejscowościach, wystawione są zewnętrzne warzywniaki, na których można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce.

Funkcjonują one od 1 lipca do 31 sierpnia, a więc można korzystać z nich przez całe wakacje. Umiejscowione są w Mielnie przy ulicy Bolesława Chrobrego 4, Ustroniu Morskim przy ulicy Chrobrego 18 oraz Ustce przy ulicy Plac Dąbrowskiego 1.

Namioty z artykułami przemysłowymi

Kolejnym sposobem na usprawnienie sprzedaży, są namioty z produktami, takimi jak klapki, parasol czy kremy z filtrem UV. Biedronka zdradza, że namioty przydadzą się, gdy ktoś zapomni ważnych przedmiotów na plaży.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia - 3-letnie dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych. Ten tekst poświęcony został sokowi ze świeżego buraka oraz jego prozdrowotnym właściwościom.

Znaleźć je można w Stargardzie i Kołobrzegu (otwarte są od 11 czerwca do 17 września) Dziwnowie i Słupsku (działają od 14 czerwca do 17 i 19 września) oraz w Koszalinie (udostępnione są od 14 czerwca do 19 września.

obraz 2021-07-02 110608

Źródło: Biedronka

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: o2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >