Smakosze.pl
Kurczak

facebook/alquemarie

Zaskakując znalezisko w kurczaku

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Smażony kurczak z chrupiącą panierką jest pysznym posiłkiem, którego popularność jest na tyle duża, że jada się go na całym świecie. Niestety pewna kobieta z Filipin znalazła piorunujące znalezisko w swoim daniu. Pod panierką widniał usmażony ręcznik.

Kurczak w chrupiącej panierce nie ma sobie równych. Soczyste mięso, które wręcz rozpływa się w ustach i pyszna panierka z mnóstwem smakowitych przypraw - takie połączenie smakuje zarówno małym, jak i dużym.

Lokale specjalizujące się w przygotowywaniu takiego kurczaka można znaleźć w każdym większym mieście na całym świecie. Pewna kobieta z Filipin z pewnością zastanowi się jednak dwa razy, zanim jeszcze raz posmakuje tego przysmaku.

Smażony kurczak ze ścierką

Alique Perez postanowiła wybrać się z synem do smażalni kurczaka na Filipinach, która należy do największej sieci tego typu fast foodów w kraju. Wraz z dzieckiem wybrała z karty menu pozycję o nazwie "chickenjoy", czyli prostego kurczaka w panierce.

Po odebraniu zamówienia i zajęcia miejsca natychmiast zabrali się do jedzenia. Gdy Alique chciała oderwać kawałek mięsa, jej oczom ukazał się szokujący widok. Pod warstwą panierki znalazł się materiałowy ręcznik - zapewne wykorzystywany w lokalu do ścierania blatów.

kotlety mielone

Prosty sposób na pulchne kotlety mielone

CZYTAJ DALEJ

Ręcznik w panierce

Doświadczenie Perez pokazuje, że jedząc jedzenie przygotowane przez innych ludzi na mieście, nie możemy mieć pewności, co tak naprawdę spożywamy. Aby mieć dowód swojej historii, kobieta nagrała krótkie wideo, które zostało zamieszczone na kanale VESA Channel na platformie YouTube.

Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych wieści ze świata kulinariów. W tym artykule zdradzamy, co ma do powiedzenia o cenach nad polskim morzem znany youtuber. Ten tekst poświęcony został jajkom z chowu klatkowego, które już niedługo znikną z większości dużych sieci sklepów.

Dokładnie widać na nim, jak spod panierki wyziera kolorowy ręcznik. Spożycie takiego produktu może skończyć się silnym zatruciem pokarmowym czy zadławieniem - wystarczy zbyt szybko żuć, aby nie poczuć czegoś nieodpowiedniego.

Zamawiając jedzenie, dokładnie je zbadaj

Perez ma nauczkę, aby zawsze przed wzięciem kęsa do ust, dokładnie sprawdzić zawartość swojego jedzenia. Gdyby zdecydowała się od razu ugryźć kurczaka, patogeny ze ścierki mogły wniknąć do jej organizmu i wywołać zatrucie.

Kobieta dodaje, że do tej pory jeszcze żadna restauracja nie wywołała w niej tak wielkiego rozczarowania. Oczywiście wcześniej zdarzały się przykre wpadki, lecz były związane z pomylonym zamówieniem lub brakiem jakiegoś składnika.

Kurczak

Kurczak

Źródło: chokmoso, Getty Images

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło webniusy.com

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam Moskal

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Polacy w restauracji

Restauracje

Największe grzechy Polaków w restauracjach

Czytaj więcej >
Okropne zachowanie kelnera

Restauracje

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

Czytaj więcej >
Nastolatek nie spodziewał się ataku

Restauracje

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

Czytaj więcej >
Kelnerka uratowała dziecko

Restauracje

Bohaterskie zachowanie kelnerki w restauracji

Czytaj więcej >

Restauracje

Szef kuchni trafił na wyjątkowego homara

Czytaj więcej >

Restauracje

Niezwykła sytuacja w restauracji

Czytaj więcej >