Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler właśnie poinformowała. Wkrótce zobaczymy ją w wielkim show TVN

Gessler właśnie poinformowała. Wkrótce zobaczymy ją w wielkim show TVN

TVN emituje kolejny odcinek MasterChef Junior
IG/magdagesslerofficial

TVN już dziś wyemituje kolejny odcinek programu MastefChef Junior. Gościem specjalnym będzie Magda Gessler, która sprawdzi, jak młodzi kucharze poradzą sobie z przyrządzaniem pierogów z różnych stron świata. Jakie jeszcze wyzwania czekają na uczestników?
 

TVN emituje kolejną edycję MasterChef Junior

Pierwszy odcinek 8. edycji kulinarnego show telewizji TVN zaprezentowany został tydzień temu - 5 marca. Oglądać go można w niedziele o 20:00. W każdym z epizodów aspirujący do tytułu MasterChefa uczestnicy będą mierzyć się z zadaniami od jurorów i gości.

Dotychczas uczestnicy przygotowywali już galaretkowe torty, pracując w parach, a także mierzyli się z właściwym przyrządzeniem wybranej nietypowej polskiej ryby słodkowodnej, czyli jesiotra, suma lub szczupaka.

Nie uwierzysz, co od jutra czeka nas w Biedronce. Przewidujemy tłumy

Jakie wyzwania stoją przed młodymi kucharzami?

Kolejny odcinek zawierał będzie zadanie od Magdy Gessler. Restauratorka sprawdzi, jak uczestnicy poradzą sobie z przygotowaniem pierogów. Dodatkowym utrudnieniem — podobnie jak w ostatnim epizodzie — będzie losowanie wersji specjału. Oprócz polskich do przyrządzenia będą bowiem pierogi koreańskie lub tybetańskie.

W drugiej części programu Tomasz Jakubiak zaprezentuje sposób przyrządzania marynat do żeberek i oceni, jak z tym wyzwaniem poradzili sobie młodzi kucharze. Uczestnik, który zyska najniższe noty, opuści program.

Jacy goście pojawią się w kolejnych odcinkach?

Oprócz Magdy Gessler w studio z młodymi kucharzami spotkają się znani już publice jurorzy, czyli Anna Starmach Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W kolejnych odcinkach spotkamy też zwyciężczynię siódmej edycji programu, Helenę Kłobucką oraz Jakuba Tomaszczyk, który wygrał w jedenastej edycji MasterChefa.

Nie zabraknie też amerykańskich specjałów, przygotowywanych dla gwiazdy Mam Talent Sary Egwu-James, czy pyszności wykonanych z ciasta francuskiego, które oceniać będą uczestnicy wiosennej edycji Azji Express Adam Zdrójkowski wraz ze swoim ojcem Dariuszem.

Emocji nie zabraknie, a program warto obejrzeć, racząc się zdrowymi przekąskami. Polecamy szczególnie domowe nachosy z pysznym sosem czosnkowym oraz chrupiące chipsy z jarmużu.

MasteChef Junior w TVN.png
TVN emituje MasterChef Junior.jpeg

Źródło: Fakt/ SatKuriwr, IG/magdagessler_official