sałatka z popcornem
Scena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Kings Fitch

Gwiazda pokazała kontrowersyjny przepis na sałatkę

Dziennikarka Molly Yeh z Food Network podzieliła się ze swoimi fanami przepisem na dość oryginalną sałatkę. Jeden z jej składników wzbudził niemałe zamieszanie. Chodzi o popcorn! Co sądzicie o takim dodatku do sałatek? Nie ulega wątpliwości, że może budzić on spore kontrowersje.

Swego czasu rekordy popularności biły sałatki z makaronem z zupek chińskich lub chipsami. Danie wzbudzało jednak ogromne emocje. Chociaż niektórzy doceniali ich walory smakowe, to jednak nie były one najlepszym wyborem dla naszego zdrowia.

Specjaliści nie mają wątpliwości, lepiej unikać jedzenia fast foodów i starać się przemycać w naszym codziennym menu takie produkty, które posiadają cenne dla zdrowia składniki odżywcze. Ostatnio sporo emocji wzbudziła sałatka z dodatkiem popcornu.

Kontrowersyjny składnik sałatki

Molly Yeh z kanału Food Network nie spodziewała się, że podany przez nią przepis na sałatkę wzbudzi aż tyle negatywnych emocji. Niestety internauci nie pozostawili na kobiecie suchej nitki. Niektórzy zastanawiali się nawet, czy wideo na pewno jest prawdziwe i nie jest tylko zwykłym żartem.

Poszło o bardzo kontrowersyjny składnik dania, jakim jest popcorn. Co poza nim znalazło się w składzie nietypowego dania? Zdradzamy poniżej.

Popularna sieć sklepów znika z PolskiPopularna sieć sklepów znika z PolskiCzytaj dalej

Przepis na kontrowersyjną sałatkę

Jesteście ciekawi, z czego składała się kontrowersyjna sałatka. Trzeba przyznać, że jej autorce nie brakowało wyobraźni. Gwiazda programu kulinarnego połączyła ze sobą szereg dość nietypowych składników.

W sałatce poza wspomnianym popcornem znalazł się również groszek, marchewka, szalotka, rzeżucha oraz liście selera. Uwagę przykuwa także sos. Jest on przygotowany na bazie octu jabłkowego, śmietany, cukru, majonezu i musztardy Dijon.

Tak jak, wspominaliśmy, danie spotkało się z wręcz ogromną krytyką. Wiele z zarzutów internautów zrozumienie niemal każdy smakosz. Jesteśmy ciekawi, czy zgadzacie się z poniższymi wypowiedziami?

Internauci nie mieli litości

Wielu osobom sam pomysł dodania prażonych ziaren kukurydzy do sałatki wydawał się niemal niedorzeczny. Inny zarzut dotyczył bardziej technicznych kwestii przygotowania tej potrawy.

Internauci zauważyli, że pod wpływem sosu popcorn przestanie być chrupiący i zupełnie straci swoje dotychczasowe walory smakowe. Cały proces przygotowania sałatki znajdziecie w poniższym filmie.

Jeśli szukacie receptur na pyszne dania, to trafiliście pod dobry adres. Na naszej stronie znajdziecie wiele przepisów na wyśmienite posiłki. Niedawno zdradzaliśmy recepturę wyjątkowej zupy z cukinii oraz sałatki z jarmużem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: pyszności

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł