Smakosze.pl
Tort z restauracji Lewandowskiego

canva/etorres69; ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Nie do wiary, ile zapłacimy za tort w restauracji Lewandowskiego. Cena odbiera mowę

9 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Emilia Maciejewska-Latosińska

Tort urodzinowy powinien zrobić dobre wrażenie na gościach. Wie o tym doskonale Robert Lewandowski, który ostatnio wprowadził do menu swojej restauracji Nine's ofertę stworzoną z myślą o osobach, które chcą celebrować swoją rocznicę. Niestety nie należy ona do bardzo przystępnych.

Pyszny tort urodzinowy z biszkoptem o smaku czekoladowym lub waniliowym, kremem śmietankowym, malinami i musem z białej czekolady spodobałby się niejednemu solenizantowi. Niestety w restauracji Lewandowskiego za taki frykas należy zapłacić niemałe pieniądze. Najskromniejszy wariant kosztuje 395 złotych.

Kalafior na parze

Koniec z gotowaniem kalafiora w wodzie. Inny sposób jest 100 razy lepszy. Smak powala

CZYTAJ DALEJ

Tort w restauracji Lewandowskiego kosztuje niemało

Jak donosi serwis Pomponik minimalna cena urodzinowego przysmaku, który można zamówić w dwóch wariantach smakowych i trzech opcjach udekorowania, to 395 złotych. Za tę kwotę dostaniemy tort, który zaserwować możemy niewielkiej liczbie gości — ciasto zostanie podzielone na 4-6 porcji. Udekorowany będzie prosto — zielonym kremem, odrobiną złota i ciasteczkami przypominającymi piłki.

W pozostałych opcjach dekoracja będzie bardziej obfita, lecz cena odpowiednio wzrośnie. Za przystrojenie tortu piłką w wersji 3D i ozdobą z herbem FC Barcelony przyjdzie nam zapłacić 455 złotych, a pokrycie tortu mchem i kompozycją piłek 465 złotych. Przypominamy, że nadal są to ceny za przysmak z najmniejszą liczbą porcji.

Jeśli na przyjęcie zdecydujemy się zaprosić większą grupę osób, restauracja Nine's będzie przygotowana. Zamówić u nich możemy nawet tort dwupiętrowy, gdzie liczba porcji oszacowana jest na 28-30. Taka słodycz będzie nas już jednak kosztować naprawdę dużo. Za najbardziej bogatą odsłonę przyjdzie nam zapłacić aż 1235 złotych.

Ile kosztują torty urodzinowe u konkurencji?

Szybkie spojrzenie na cennik smakołyków w restauracji Lewandowskiego prowadzi do prostego wniosku, że oferta lokalu jest skierowana do osób zamożnych. Ceny tortów w innych cukierniach rozpoczynają się już od 100 zł. Niektóre z nich za kwotę bliżej 200 zł oferują już nawet spersonalizowane wypieki.

Smaczny tort na urodziny można też z powodzeniem przyrządzić w domu. Na naszej stronie znajdziecie między innymi przepis na pyszne Raffaello w tej formie. Mamy też wiele patentów na delikatny biszkopt, który stanowi bazę eleganckiego deseru. Polecamy odsłonę niewymagającą nasączania.

Tort z restauracji Lewandowskiego nie będzie tani

canva/LauriPatterson

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: nines/pomponik

Tagi:

Emilia Maciejewska-Latosińska Autor

Redaktorka serwisu Smakosze.pl Lubię smacznie zjeść, a w kuchni cenię przede wszystkim możliwość eksperymentowania. Jestem weganką i na swoim przykładzie pokazuję, że dieta roślinna to zdecydowanie więcej niż surowe warzywa. W wolnym czasie ćwiczę balet — od lat fascynuje mnie jak łączy w sobie lekkość i siłę. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

rosół Ewy Wachowicz

Show-biznes od kuchni

Nie do wiary, ile kosztuje rosół w restauracji Wachowicz. Ceny zaskakują

Czytaj więcej >
Polska restauracja wygrała konkurs kulinarny

Show-biznes od kuchni

Polska restauracja wygrała prestiżowy konkurs. Już wiadomo, który lokal jest najlepszy w kraju

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Makłowicz o wielkanocnym menu Polaków. Padły mocne słowa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Show-biznes od kuchni

Kuchenne Rewolucje w Bartoszycach. Magda Gessler nie szczędziła słów krytyki

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz i jego dzieciństwo

Show-biznes od kuchni

Król polskiej gastronomii na zdjęciu z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >