Smakosze.pl
Magda Gessler nie była zachwycona

TRICOLORS/East News, canva/benedek

Niecodzienna sytuacja w Kuchennych Rewolucjach

1 Listopada 2021

Autor tekstu:

Renata Materlińska

Udostępnij:

Magda Gessler wciąż próbuje ratować kiepsko prosperujące restauracje. Ostatnio na planie Kuchennych Rewolucji miała miejsce niecodzienna sytuacja. Zobaczcie, co tym razem rozwścieczyło znaną restauratorkę.

Sezon 23 Kuchennych Rewolucji właśnie trwa. Magda Gessler ze swoją ekipą dalej przemierza Polskę, wyszukując restauracje, którym warto pomóc. W ramach Kuchennych Rewolucji zwykle dochodzi do zmiany wystroju knajpy i serwowanego menu. Czasami trzeba zmienić też coś więcej. Po działaniach Magdy Gessler rozreklamowane w telewizji restauracje często cieszą się dużym zainteresowaniem.

Niecodzienna sytuacja na planie Kuchennych Rewolucji

W ostatnim odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler wybrała się do Zamościa. Tam zajęła się restauracją „Domowa kura”. I właśnie nazwa restauracji stała się punktem spornym słynnej restauratorki i właścicieli knajpy. Pani Magda chciała, żeby teraz lokal nazywał się „Ziemniak czy Kartofel” i serwował ziemniaczane specjały.

Właścicielom nowa nazwa nie przypadła do gustu. „Domowa kura”, którą kupił półtora roku temu pan Piotr, wzbudzała w nim sentyment. W odpowiedzi na propozycję Magdy Gessler zaoponował  — Ta nazwa powinna zostać. Może jakiś dopisik mały Kurka Domowa”- dodał właściciel restauracji przytaczany przez Super Express.

Gdy Magda Gessler wyjechała z Zamościa, restauracja funkcjonowała nadal pod nazwą „Domowa kura”. To rozwścieczyło restauratorkę po powrocie. Pan Piotr próbował się tłumaczyć, mówiąc  — A bo czekamy na panią, jak przejdziemy tę rewolucję. Na co Magda Gessler nie przebierając w słowach, odpowiedziała:  — Jak cię zaraz kopnę w du*** za bajerowanie Magdy Gessler. Finał jest taki, że właściciele zmienili jednak nazwę na „Ziemniak czy kartofel”, a restauratorka zachwycona też smakiem potraw zaakceptowała tę rewolucję.

placki ziemniaczane

Chrupiące placki ziemniaczane bez mąki i jajek

CZYTAJ DALEJ

Czas na zmiany

Przed Kuchennymi Rewolucjami „Domowa kura” miała wystrój składający się z militarnych antyków. To wynik zamiłowania pana Piotra, którego przodek był Kozakiem. Magda Gessler nie była jednak zachwycona serwowanymi tam daniami. Po spróbowaniu Mega Dynamitu skwitowała  — To nie jest dynamit, tylko jakieś mega smoczysko  — i dodała  — O kur***. Okropne to, jak śmieci wygląda

Zaczynając rewolucję restauracji, Magda Gessler zaproponowała:  — Pójdziemy najprostszą drogą, żeby był sukces i pieniądze. Za temat przewodni restauracji wskazała ziemniaka, do którego miał nawiązywać wystrój sali, a także menu.

Co ważne, restauracja „Ziemniak czy Kartofel” nadal działa. Oferuje smaczne jedzenie po przystępnych cenach. W internecie wciąż jednak widnieje stara nazwa restauracji.

Jeśli chcesz poczytać o innych Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler, zapraszamy na naszą stronę. Zobaczcie też jakie rewolucje przeprowadziła też Magda Gessler w domu Ekipy.

wnętrze restauracji

wnętrze restauracji

Źródło zdjęcia: canva/nikitabuida

Jak pozbyć się włókien kurczaka?

Niemal wszyscy Polacy popełniają fatalny błąd robiąc kurczaka. 7 zdjęcie wszystko Ci wyjaśni

Koniecznie sprawdź czy TY też to robisz

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: se

Zapraszamy na nasz Instagram

Renata MaterlińskaAutor

Redaktorka serwisu Smakosze. Lubię gotować, odkrywać nowe smaki i potrawy. Dlatego po każdej podróży wprowadzam do domowego menu danie, które mi posmakowało. Z wykształcenia jestem technologiem żywności, studiowałam też dietetykę. Przez wiele lat prowadziłam kuchnię w dwutygodniku Przyjaciółka i miesięczniku Poradnik Domowy. Poza dobrym jedzeniem dużą przyjemność sprawia mi jazda na rowerze i muzyka. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ostre słowa dotyczące Kuchennych Rewolucji

Restauracje

Ostra reakcja kucharza na Kuchenne Rewolucje

Czytaj więcej >
Zestawy świąteczne Magdy Gessler zaskoczą ceną

Restauracje

Ile kosztują świąteczne specjały w delikatesach Magdy Gessler?

Czytaj więcej >
Kuchenne Rewolucje

Restauracje

Kuchenne Rewolucje żegnają zmarłą uczestniczkę programu

Czytaj więcej >
Ceny u Magdy Gessler są przytłaczające

Restauracje

Ile trzeba zapłacić za jedzenie w restauracji Magdy Gessler? Ceny zwalają z nóg

Czytaj więcej >
Ceny świątecznych wypieków u Magdy Gessler

Restauracje

Magda Gessler podnosi ceny świątecznych przysmaków

Czytaj więcej >
szef kuchni w pracy

Restauracje

Skandaliczna stawka dla kucharza w restauracji Nusr-Et

Czytaj więcej >