Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Dino kompletnie poszaleli. Od dziś rozdają za darmo mleko, ser, olej i pizzę. Nie prześpij takiej okazji
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 12.06.2024 12:34

W Dino kompletnie poszaleli. Od dziś rozdają za darmo mleko, ser, olej i pizzę. Nie prześpij takiej okazji

Dino
Fot. Canva/ferrantraite, East News/Arkadiusz Ziółek

Sieć sklepów Dino przygotowała nie lada gratkę dla swoich klientów. Tylko dziś można dostać za darmo popularne i lubiane produkty. Mleko, ser, olej i pizza może też trafić też do ciebie. Dzięki temu zrobisz spore zapasy.

Dino rozdaje produkty spożywcze

Sieć sklepów Dino od dziś, czyli od środy 12 czerwca rozdaje za darmo popularne i lubiane produkty spożywcze. Wszystko przez zorganizowanie promocji 2+1 gratis. Objęto nią ser mozzarella OSM Grodzisk Mazowiecki. Przy zakupie 3 opakowań, za jedno zapłacimy 1,99 zł. W Dino można też kupić olej rzepakowy Polski lub Beskidzki w cenie 4,99 zł. 

Jednak, żeby skorzystać z tej promocyjnej oferty, trzeba kupić dwie butelki oleju. Druga jest więc gratis. Również dziś pizza Giuseppe Dr Oetkera kosztuje tylko 7,99 zł. Taka cena obowiązuje przy zakupie 2 sztuk pizzy. W promocji warto też kupić mleko Wypasione 3,2%. Dino przygotowało tu specjalną ofertę 8+4 gratis. Przy zakupie 12 kartonów mleka, jeden kosztuje 2,79 zł. 

mleko
Fot. Canva/FangXiaNuo
Ten chleb na kefirze to specjalność mojej mamy. Smakuje lepiej, niż z niejednej piekarni

Taniej kabanosy, kawa i lody

Sieć sklepów Dino kusi klientów promocyjnymi cenami na Kabanosy Tarczyński. Teraz ten produkt kupimy za 3,89 zł. Jednak cena obowiązuje przy zakupie dwóch opakowań kabanosów. Warto też zwrócić uwagę na promocję kawy mielonej Mocca Fix 550 g. 

Na produkt wydamy 19,99 zł, jeśli kupimy dwa opakowania. Atrakcyjna jest też cena lodów Ice&Fun. Za 1,5-litrowe opakowanie zapłacimy 9,99 zł. Natomiast nektarynki kosztują w Dino 6,99 zł/kg. Sieć sklepów przygotowała też promocję na Mąkę Luksusową Kuchnia Smaku. Gdy kupimy 2kg produktu, to za jeden zapłacimy 1,59 zł. 

Po cukier i kiełbasę do Dino

Warto kupić też cukier. Na produkt również zorganizowano promocję. Przy zakupie 2 kg za ten produkt zapłacimy 3,49 zł. Natomiast woda mineralna Muszynianka kosztuje 1,99 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup 12 butelek wody. W sieci sklepów Dino kupimy kiełbasę Biesiadną z lady mięsnej z 15,99 zł/kg.

 Za bób zapłacimy 9,99 zł za 500-gramowe opakowanie. Znajdzie się też coś słodkiego dla najmłodszych. Jajko Kinder Niespodzianka jest dostępna w ofercie 2+2 gratis. To oznacza, że przy zakupie 4 sztuk, jedno kosztuje 2,49 zł. Pisaliśmy o tym, jak zrobić sos pieczarkowy, który jest najlepszy do mięs. Podawaliśmy przepis na smaczną i zdrową zupę z cukinii. 

kiełbasa
Fot. Canva/sergheyryzhov

Źródło: portalspozywczy.pl